Rok szkolny 2011/2012

– 13.03.2012r. odbył się VIII Szkolny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. W konkursie wzięło udział 36 uczniów z klas drugich i trzecich. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Nina Focht.

– 27.03.2012r. uczennica klasy IIIa – Nicoletta Litwin – wzięła udział w finale VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”, który odbył się w Warszawie w Państwowej Akademii Nauk. Uczestnicy konkursu pisali opowiadanie do historyjki obrazkowej. Oczekiwanie na ogłoszenie wyników stanowiło okazję do zwiedzenia pięknych zakątków stolicy. Organizatorzy konkursu przyznali laureatom za 1., 2. i 3. miejsce sprzęt elektroniczny, natomiast finaliści otrzymali książki i dyplomy.

– 29.03.2012r. w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się VIII Rejonowy Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy IIIa – Nina Focht, zakwalifikowała się do etapu regionalnego.

– III miejsce klas trzecich w Trójboju Lekkoatletycznym

– V Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – wyróżnienie Aleksandra Gembicka i Szymon Kałas z klasy I, Nicoletta Litwin z klasy III.

– Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – najlepszy wynik w klasach drugich – Oskar Finowski, w klasach trzecich – Konrad Badacz

– W dniach 20-21.04.2012r. odbył się VIII Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Klas Nauczania Zintegrowanego ph. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”,
w którym uczestniczyła uczennica klasy IIIa – Nina Focht. Suma zdobytych punktów dała naszej reprezentantce czwarte miejsce. Gratulujemy!

– W dniach 24-29.11.2011r. odbyły się cztery konkursy w ramach Ogólnopolskiego Stypendialnego Projektu Edukacyjnego: Stypendiada Wczesnoszkolna dla klas II i III:

1. Konkurs czytelniczy „I TY bądź czytelny!”

1. Konkurs ortograficzny „Ortograf”

1. Konkurs matematyczny „Plus-Minus”

1. Konkurs plastyczny „Kreska”

– W konkursie plastycznym „Kreska” Julia Gaczyńska z klasy drugiej i Aleksandra Żmurko
z klasy trzeciej uzyskały wyróżnienie,

– VIII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – do drugiego etapu, który odbędzie się 10.01.2012r., zakwalifikowali się z klasy II: Katarzyna Bryk, Edyta Rudowicz, Jakub Porada, Łucja Linkiewicz, Kacper Krupa, Martyna Jasiak, z klasy III: Aleksandra Żmurko, Martyna Gniewek, Otylia Potkańska, Jakub Rabenda, Kacper Majchrowski, Nicoletta Litwin, Weronika Karnaś, Nina Focht, Konrad Badacz, z klasy IV: Małgorzata Zielonka, Jędrzej Kałas, Michał Maj, Maciej Dutkowski, Olaf Olszewski, Aleksandra Ciepiela, z klasy V: Filip Bojakowski, Michał Chodor, Aleksandra Chojszyk, Piotr Pawłowski, z klasy VI: Maciej Sokołowski, Krzysztof Rostkowski. Życzymy powodzenia!

w etapie drugim, wyróżnienia uzyskali: Łucja Linkiewicz, Otylia Potkańska, Weronika Karnaś, Nina Focht, Konrad Badacz, Maciej Dutkowski, Aleksandra Chojszyk, Piotr Pawłowski, natomiast Nicoletta Litwin awansowała do etapu trzeciego, który odbędzie się w Warszawie w Państwowej Akademii Nauk dnia 27.03.2012r. Wyróżnionym uczniom gratulujemy, Nicoli życzymy powodzenia!