Wyniki Szkolnego Konkursu Rodzinnego na „Jajo wielkanocne”

4 kwietnia wręczono nagrody dla laureatów i nagrody za udział dla uczestników Szkolnego Konkursu Rodzinnego na ” Jajo wielkanocne”.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Spośród wielu zachwycających prac, trzeba było wybrać te najpiękniejsze.

Wyniki przedstawiają się następująco:

• w kategorii wiekowej klas I-III – zwyciężyła praca Dawida Jaworskiego z kl.1b, 2 miejsce zdobyła Eryka Biały z kl.3b, natomiast 3 miejsce Dominika Jarzembowska z kl.3a.
  • w kategorii wiekowej klas IV-VIII – zwyciężyła Estera Czajkowska z kl.8s, 2 miejsce zdobyła Amelia Jaworska z kl.4b.

Laureaci otrzymali bony do sklepu Empik na kwotę 50zł. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia – słodkie co nie co oraz przybory plastyczne.

Nagrody zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

To była ogromna przyjemność, ale i duże wyzwanie dla Jury, by jak najpełniej docenić trud pracy i pomysłowość, zgodnie z wymogami Regulaminu.  Doceniono zaangażowanie, technikę wykonania, pomysłowość.

Gratulujemy zwycięzcom, ale i wszystkim uczestnikom – ten czas spędzony przy tworzeniu rzeczy pięknych – nigdy nie jest czasem straconym.