Akcja szkolna – Nakrętki dla Szymka Misiejuka

Dzisiaj, tj. 21.11.2019 r. w naszej szkole zakończyła się zbiórka nakrętek dla Szymka.

Uzbieralismy spore ilości nakrętek, które zostały dziś odebrane przez pracowników SP nr 2 i zawiezione do głównych organizatorów akcji.

Chcielibysmy wszystkim serdecznie podziękować, zarówno Rodzicom, uczniom za ogromne zaangażowanie oraz wszystkim pracownikom szkoły za pomoc w akcji.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w takim przedsięwzięciu. Dzięki wspólnym siłom, chęciom dołożyliśmy kilka cegielek, aby pomóc wyzdrowieć małemu chłopcu.

Życzymy zdrówka dla Szymka i wspieramy Rodzicow oraz bliskich.

Nie przestajemy walczyć, zbiórka nakrętek nadal trwa w naszej szkole dla kolejnego małego bohatera – Oskarka.

Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Nakrętki dla Oskara”

Justyna Kalisz