Apel przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze!

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W JELENIEJ GÓRZE

ADRES ul. Nowowiejska 43, 58-500 Jelenia Góra
TELEFON + FAX Tel.: 87 31 240, 075 75 20 240, fax: 87 31 108, 075 75 20 108
ADRES WWW www.jelenia-gora.policja.gov.pl

Jelenia Góra, dnia 13 marca 2020 roku

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, jeleniogórscy policjanci zwracają się z apelem do nauczycieli, uczniów oraz rodziców o zachowanie szczególnej ostrożności w kontaktach z innymi osobami oraz o respektowanie zaleceń służb sanitarnych oraz służb mundurowych.
Policjanci przypominają o konieczności pozostania w miejscu zamieszkania, niespotykania się ze znajomymi, unikania skupisk wielu osób, dbania o higienę osobistą i częstego mycia rąk.
Ponadto informujemy, że policjanci będą interweniować tj legitymować i pouczać osoby: dzieci, młodzież i osoby dorosłe, które nie stosują się do wytycznych i informacji o zachowaniu szczególnych środków ostrożności związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Nadto, informujemy, że wyżej wymienione zalecenia są środkami prewencyjnymi i obowiązującymi każdego obywatela naszego kraju.

sierż. szt. Beata Sosulska – Baran