Budujemy domy z ….makaronu!

W ramach lekcji wychowawczej uczniowie klasy 7a budowali domy z makaronu. Zajęcia miały na celu integrację klasy, kształtowanie umiejętności podziału zadań w grupie, pracy pod presją czasu i rozwoju kreatywności.

Uczniowie dostali polecenie zbudowania domu na zlecenie inwestora z Japonii. Po kilkunastu minutach najmłodsza osoba z grupy przechodziła do innego zespołu. Kiedy prace miały się ku końcowi-inwestor zmienił swoje wymagania odnośnie budynku- musiał posiadać schody wewnątrz oraz baner reklamowy. Komplikacje jednych zniechęcały, innych motywowały do walki.

Wszyscy dobrze się bawili i wiele nauczyli o sobie 🙂

Bezpieczny powrót do szkoły - informacje i wytyczne MEN!

Dowiedz się więcej... Pytania i odpowiedzi... Strona MEN...

Zobacz również!

Strona Kuratorium Oświaty we Wrocławiu...
covid-19

PARTNERZY SZKOŁY:

MKS Karkonosze