Dzień Niepodległości na informatyce

Dzisiaj, tj 10.11.2017 r. w ramach zajęć informatycznych, uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej kształtowali swoje postawy i świadomość patriotyczną poprzez wykonywanie publikacji elektronicznych dotyczących tematu: „Dzień Niepodległości”. Uczniowie Gimnazjum opracowywali prezentacje multimedialne na ten temat, natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej publikacje w formie dokumentów tekstowych wykonanych w edytorze tekstu.

Uczniowie wyrabiali umiejętności wykorzystania odpowiedniego oprogramowania, wyszukiwania i selekcjonowania informacji pochodzących z różnych źródeł w tym sieci Internet.

 

Prowadzący: R. Kruczkowski

 

Bezpieczny powrót do szkoły - informacje i wytyczne MEN!

Dowiedz się więcej... Pytania i odpowiedzi... Strona MEN...

Zobacz również!

Strona Kuratorium Oświaty we Wrocławiu...
covid-19

PARTNERZY SZKOŁY:

MKS Karkonosze