Rok szkolny 2023/24
- Babul Leszek – Wos, etyka
- Biela Magdalena- nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Bykowska – Bojko Justyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Cierpka Magdalena – nauczyciel j. angielskiego , j. niemieckiego
- Cieślińska Daria – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Dobrowolski Robert – trener saneczkarstwa
- Flak Ewa – nauczyciel j. polskiego
- Furtak Maria – biblioteka
- Furtak Sonia – nauczyciel w świetlicy
- Gadowska Zdzisława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Gajlewicz Danuta – nauczyciel matematyki
- Góralczyk Ewelina – nauczyciel świetlicy
- Górawska Lucyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Gruszecka Edyta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Grycko Łukasz – nauczyciel przyrody
- Hryniewicka Jolanta – pedagog, nauczyciel muzyki
- Izdebski Paweł – nauczyciel historii, EDB
- Janczyński Bogusław – nauczyciel j. niemieckiego
- Jankowska Karolina – wicedyrektor , pedagog, nauczyciel historii
- Kalisz Justyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Kamiński Jakub – nauczyciel świetlicy
- Kawa Agata – nauczyciel j. angielskiego, doradztwa zawodowego
- Kawa Radosław – nauczyciel w świetlicy , trener piłki nożnej
- Kiżuk Piotr – nauczyciel religii
- Kościukiewicz- Pilarek Zdzisława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Kruczkowski Rafał – nauczyciel informatyki
- Kubik Marta – nauczyciel wspomagający
- Mateusiak Jadwiga – pedagog specjalny
- Mysak- Policht Alicja – nauczyciel j. polskiego, etyki, plastyki
- Patrzałek Robert – nauczyciel informatyki, techniki
- Pochłód Marta – nauczyciel biologii, wychowania fizycznego
- Rostkowska Anna – nauczyciel w świetlicy
- Skowron Dorota – nauczyciel wychowania fizycznego
- Skowron Mieczysław – nauczyciel wychowania fizycznego
- Soszyńska Edyta – nauczyciel matematyki
- Stępień Zbigniew – dyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
- Szpak Róża – nauczyciel chemii
- Szumachowska Magdalena – psycholog szkolny
- Mężyk Patryk – nauczyciel religii
- Miksiewicz Marta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Lipawski Robert – nauczyciel fizyki
- Płoska- Sutowicz Emilia – nauczyciel współorganizujący kształcenie
- Poniatowski Sylwester – trener saneczkarstwa