MOVE Week (Tydzień Ruchu)

źródło: https://www.nowwemove.com/images/whatwedo/move-week-big.png

MOVE Week (Tydzień Ruchu) to ogólnoeuropejska inicjatywa promująca ruch i zdrowy tryb życia. Tydzień Ruchu to integralna część kampanii NowWeMOVE, a jej celem jest 100 milionów więcej aktywnych fizycznie Europejczyków do 2020 roku.

27 maja wystartowała szósta już edycja tej kampanii, w której nasza szkoła weźmie aktywny udział!.  W ramach Tygodnia Ruchu na terenie całej Europy odbywać się będą wydarzenia sportowe promujące korzyści wynikające z regularnej aktywności fizycznej.

W tym roku, w ramach programu Aktywne Szkoły MultiSport także nasza szkoła dołączyła do drużyny MOVE Week. W poniedziałek ( 3.06.2019) o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wspólnego tańca.

@AktywneSzkolyMultiSport #MOVEweek #AktywneSzkolyMultiSport #TydzienRuchu #FindYourMove #NowWeMove #TerazTwojRuch

W związku z powyższym bardzo prosimy, aby uczniowie klas 1-8 w poniedziałek przyszli ubrani w niebieskie koszulki. W miarę możliwości prosimy też, aby uczniowie mieli bandamki.

Dziękuję!

Zdzisława Kościukiewicz