Październik – Miesiąc Języków Obcych

Miesiąc październik był w naszej szkole MIESIĄCEM JĘZYKÓW OBCYCH. W tym czasie dużo się działo 🙂

26 października zorganizowaliśmy I-szy „Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej” z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.

• I-sze miejsce Marcelina Rak, Alicja Szwinta, Katarzyna Bryk
  • Wyróżnienie: Tymoteusz Bednarek

5 października rozstrzygnęliśmy konkurs „English Around Us” – zadaniem uczestników było stworzenie prac plastycznych ukazujących język angielski w otaczającej nas rzeczywistości.
Laureat tego konkursu:

• Miłosz Oliwa

12 października rozstrzygnęliśmy konkurs dla najmłodszych „My First Dictionary” – zadaniem uczestników było stworzenie słowniczka obrazkowego.
Laureat tego konkursu:

• Julia Kawa

15-19 października to czas tworzenia prezentacji multimedialnych w języku angielskim lub niemieckim „Autumn – the Queen of Colours” / „Herbst – die Konigin der Farben”.

• Wiktoria Ginowiec
  • Elżbieta Pielas
  • Łucja Linkiewicz
  • Julia Gaczyńska

26 października odbył się konkurs recytatorki „English Rhymes”.

• I-sze miejsce Olga Olszewska
  • II-gie miejsce Ida Widak
  • III-cie miejsce Maksymilian Tlałka

31 października z okazji święta Halloween odbył się „Wewnątrzszkolny konkurs na najbardziej zabawny kostium dyni”