Pierwsze nagranie LET’S TALK

Drodzy Rodzice!

🤯😳Szok i przeładowanie naszych mózgów informacjami! Czy też się tak czujecie??

Aby dodatkowo nie obciążać Was zadaniami, zapraszam Was tylko do odsłuchiwania zajęć angielskiego LET’S TALK.

Wystarczy:

👉Kliknąć na link „Pierwsze nagranie LET’S TALK”: https://drive.google.com/file/d/13QRw9WvwbN0DDS-n4rbLbQAFi7onbVuV/view?usp=sharing
👉Nie martw się zadaniami domowymi.
👉Pracuj ze mną w czasie oglądania zajęć.

Mam nadziję, że w ten sposób będziecie mogli posadzić dziecko przed komputerem, a ono, słuchając lekcji razem ze mną, będzie powtarzać materiał. Myślę, że jest to najmniej obciążająca forma na ten moment.

Lekcje te będę tworzyć 2 razy w tygodniu i będą one bazować wyłącznie na materiale do tej pory przerobionym. Nie obawiajcie się wiec proszę, że Wasze dziecko będzie odstawać, nawet jeżeli nie będziecie mieli możliwości ich oglądnąć.

Kolejne nagrania będą trochę jak „Domowe przedszkole” po angielsku dla młodszych i „5-10-15” dla starszych.

📲⌨️Dajcie znać, jeżeli macie jakieś trudności.

Chętnych zapraszam na zajęcia online, ale wiem, że ostatnie dni to mega żonglerka rodziców. Na ten moment umawiam się bardziej indywidualnie, tak by pasowało rodzicom.

I podobnie, pracuję na już poznanym materiale, nie robię nowych tematów tylko polerujemy poznane zwroty i słowa.

Zapraszam do kontaktu, jak będziecie gotowi😊.

Pozdrawiam serdecznie,
Miss Maya