Rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych!

Blisko tysiąc miejsc czeka na absolwentów szkół podstawowych w jeleniogórskich szkołach średnich. Dzisiaj (poniedziałek, 15 czerwca) rozpoczyna się rekrutacja.

W dziewięciu szkołach planowane jest otwarcie łącznie 36 oddziałów. Wnioski o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami można składać do 10 lipca (do godz. 15.00).

Szczegółowe zasady rekrutacji opisane są na naszym portalu w zakładce „Nabór do szkół”, link znajduje się TUTAJ.

Szczegółowy harmonogram całego przebiegu rekrutacji zamieszczony jest również na oficjalnej stronie Miasta, link TUTAJ.

Pomocny kandydatom może być instruktaż postępowania „Jak obsługiwać platformę naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych„. Link do instruktażu znajduje się TUTAJ.

Źródło: UMJG