Zmagania naszych lekkoatletów

Chłopcy IV miejsce, dziewczęta IV miejsce w Mistrzostwach Jeleniej Góry w czwórboju lekkoatletycznym. Gratulacje!

Drużynowe Biegi Przełajowe – 27.04.2022

W dniu dzisiejszym, tj. 27.04.2022 r. na Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Lena Wądołowska z klasy 4 zdobyła II miejsce pozostała część drużyny uplasowala się poza miejscami medalowymi. Gratulacje dla Wszystkich Uczestników.

Prelekcja dotycząca „saneczkarstwa” z Olimpijką Klaudią Domaradzką

W dniu 22.04.2022r. w Naszej szkole odbyło się spotkanie z Olimpijką z Pekinu – Klaudią Domaradzką. Klaudia jest saneczkarką, która swoją karierę zaczynała właśnie na treningach saneczkowych w Naszej szkole. Zawodniczka przeprowadziła prelekcję saneczkarstwa dla klas 2 i 3. Uczniowie zadawali pytania dotyczące dyscypliny, jaką jest saneczkarstwo lodowe. Nie obyło się bez rozdawania autografów i pamiątkowego zdjęcia z Klaudią Domaradzką.

Klaudii Domaradzkiej życzymy dalszych sukcesów!

Przedszkolaki i 2a na nartach!

22.03.2022 r. klasa 2a wraz z przedszkolakami z „Zaczarowanego Parasola” uczestniczyli w zajęciach z narciarstwa biegowego 🙂 w Jakuszycach.