Warsztaty integracyjne

W dniu 26.10.2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty integracyjne dla uczniów klas czwartych i ich rodziców. Panie wychowawczynie wraz z nauczycielami uczącymi w obecnych klasach czwartych brały aktywny udział w zajęciach. Warsztaty poprowadziła Pani Wicedyrektor Karolina Jankowska, która przygotowała zabawę integracyjną pt. „Baśń o Ćwierćlandzie”.

Dzieci zostały losowo przydzielone do poszczególnych landów. Był land niebieski, żółty, zielony i pomarańczowy. Zadaniem każdego landu było m.in. ułożenie hymnu, narysowanie herbu czy stworzenie ubrania w kolorze swojego landu.

Po zaprezentowaniu się landów, wszyscy wzięli udział w tańcu „Chocolate”.
Na koniec była zabawa rzutna – „dwa ognie”.
Był również słodki poczęstunek 🙂

Celem warsztatów było spędzenie w miłej i wesołej atmosferze piątkowego wieczoru, oczywiście integrując się z uczniami, rodzicami, nauczycielami czy kolegami.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i super zabawę.

Zdjęcia, kliknij w poniższą fotografię:

Marta Pochłód