XVII Finał Szlachetnej Paczki

SZLACHETNA PACZKA to nie zestaw nic nie znaczących kilku upominków, ale prawdziwe prezenty. Żeby skompletować pomoc dla rodziny trzeba podjąć dość duży wysiłek. Ale tylko to, co jest prawdziwe daje nam satysfakcję.

W dniach 9-10 grudnia odbędzie się finał akcji Szlachetna Paczka, w której nasza szkoła bierze już po raz kolejny udział jako Darczyńca potrzebującej Rodziny. Wszystkie potrzeby Rodziny udało Nam się „zapakować” w 47 Paczkach. WOW…

Finał Szlachetnej Paczki to Weekend Cudów.

W tym roku zostaliśmy Darczyńcami dla Pani Zofii (59 l.) i Pana Jana (63 l.) oraz ich  5 letniej wnuczki Ani, dla której są rodziną zastępczą.

W 47 paczkach zgromadziliśmy żywność, artykuły chemiczne, kołdrę, zabawki, farbę, obuwie oraz odzież. Każdy też z naszej Rodziny zostanie obdarowany upominkami.

Udało Nam się to wszystko osiągnąć w ciągu zaledwie 10 dni!!

KOCHANI UDAŁO NAM SIĘ WSPÓLNIE 🙂

Nie ma wśród Nas znieczulicy, jak to się słyszy na prawo i lewo. Jest w Nas siła, potęga oraz  ogromna chęć pomagania. Macie, mamy po prostu mega dobre serducha!!

Serdeczne i gorące podziękowania dla Uczniów, Pracowników Szkoły za udział w akcji, za poświęcony czas, chęci. Rodzicom w szczególności dziękuję za kupno farby, prześlicznych ubranek, koników.

Podziękowania dla firmy DEMAR i p. Waldemara Gorczycy za wsparcie finansowe;

podziękowania dla p. radnej Alicji Szklarskiej za zakup kołdry;

podziękowanie dla p. Piotra Białasa, właściciela Hoteliku pod Dębem za kupno 10 l farby.

Więcej zdjęć: TUTAJ

Paczki zostaną zawiezione w niedzielę. Już nie mogę doczekać się reakcji całej Rodziny. Postaram się opisać relację z wizyty najlepiej jak tylko potrafię.

Dziękuję Wam za mądrą pomoc 🙂

Justyna Kalisz