XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Humanistyczny”

Dnia 13 grudnia 2017 r. obyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. Wzięło w nim udział ponad 17 tys. uczestników, wśród których wyłoniono 202 laureatów.Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w tym konkursie.W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy wyniki. Najlepsze wyniki uzyskały Nina Focht z klasy 3ga, która zajęła 16 miejsce na Dolnym Śląsku i Julia Piróg-uczennica klasy 3gb, która zajęła miejsce 20. Jest to nie lada sukces, ponieważ z terenu naszego województwa w konkursie wzięło udział 2131 uczniów.

Dziewczynom serdecznie gratulujemy tak wysokich lokat!!!

Bezpieczny powrót do szkoły - informacje i wytyczne MEN!

Dowiedz się więcej... Pytania i odpowiedzi... Strona MEN...

Zobacz również!

Strona Kuratorium Oświaty we Wrocławiu...
covid-19

PARTNERZY SZKOŁY:

MKS Karkonosze