Karnawałowy zawrót głowy!

W ostatni dzień przed feriami zimowymi w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia sala gimnastyczna zmieniała się w salę balową przystrojoną kolorowymi balonami, serpentynami, a także karnawałowymi plakatami. Na bal przybyło wielu bajkowych gości: liczne księżniczki, wróżki, piękne syrenki, smoki i mówiące zwierzęta. Wśród zgromadzonych nie brakowało też przedstawicieli służb porządkowych: żołnierzy, rycerzy, muszkieterów, policjantów, Batmanów i Supermanów. Swoją obecnością zaszczycił nas również sam Chuck Norris, który wraz z resztą „sprawiedliwych” ścigał piratów, szpiegów, szalonych naukowców, złoczyńców i Draculę.

Bal prowadziły pani Ewa Flak oraz pani Katarzyna Majda zachęcając dzieci i młodzież do tańców, korowodów, skocznej zumby, a także licznych gier i konkursów. Mimo chwilowego zmęczenia, uśmiech nie znikał z twarzy balowiczów. Większość uczniów nie schodziła z parkietu ani na moment!

Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie klasy 8a, którzy stanowili świetny zespół DJów i animatorów otaczając życzliwą opieką najmłodszych oraz najbardziej nieśmiałych uczestników imprezy. Mieliśmy również okazję podziwiać zdolności wokalne Magdaleny Ciepieli i Oliwii Kawy podczas wykonania utworu „Powiedz mi to w twarz”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy dziewczyn!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa była udana!

Galeria zdjęć: TUTAJ