😁 TYDZIEŃ OTWARTY zajęć z języka angielskiego LET’S TALK!

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na nasze zajęcia! W tym tygodniu (2-6 grudnia) dzieci i ja chcielibyśmy pokazać Wam, jak wygląda nasza nauka przez zabawę w klasie i na boisku. Najlepiej będzie, jak po porostu dołączycie do zabawy👍🤓! Jedyne wymagania to wygodny strój i butelka wody!

PS. Brawo dzieciaki za wielkie postępy w opowiadaniu kto jaki jest (np. He/She/It is tall and strong – kl. 1 i 2), zapamiętywania IMPORTANT VERBS (kl. 3 i 4) oraz kupowaniu jedzenia w sklepie (kl. 5 i 6). Dzieci zaczęły się też uczyć słówek i zwrotów za pomocą „fiszek”.

Na zewnątrz gramy w aborygeńską grę Gorri oraz ćwiczymy skoki na skakance. Większość dzieci zrobiła duże postępy. Mamy dzieciaki, które skaczą ‘wounded duck’, ‘rocker’, ‘criss-cross’, ‘partner side to side’ czy nawet ‘double under’ (podwójny skok)! Ciekawe czy rodzice daliby radę!? 😁😜

See you soon!
Miss Maja

LET’S TALK
aim.letstalk@gmail.com
501 797 036