Alicja Kuźmińska wraz ze swoją klubową koleżanką Oliwią Wacławik wywalczyły tytuł wicemistrzyń Dolnego Śląska juniorek w siatkówce plażowej, zapewniając sobie jednocześnie awans do Mistrzostw Polski.
To kolejne ważne osiągnięcie Alicji, która może pochwalić się medalami Mistrzostw Dolnego Śląska we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych: brązowym w młodziczkach, złotym w juniorkach młodszych oraz srebrnym w juniorkach.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za udany występ w Mistrzostwach Polski!





