Brawo dzieciaki angielskiego LET’S TALK!! 😊

Hello everyone!

Brawo dzieciaki angielskiego LET’S TALK!! 😊 Każda z 6 grup dzielnie uczy się zdalnie już od ponad 8 tygodni!

Ostatnio szykujemy się do wakacji. Uczymy się zwrotów, które będą przydatne, gdy będziemy chcieli kupić sobie pamiątkę, zamówić lody czy, gdy zgubimy się w nowym miejscu. Robimy komiksy i odgrywamy mini scenki używając śmiesznych głosów.

Starsze klasy uczą się kierunków na Google Maps prowadząc kolegów ze swoich domów do naszej szkoły w Sobieszowie. Za pomocą Internetu łatwo też zwiedzić miejsca, do których teraz nie możemy pojechać. Ostatnio „przeskoczyliśmy” na przykład, do Finlandii i siedziby Brawl Stars – ulubionej gry komputerowej grupy 5s6b.

Ciekawe, jak szybko dzieci się usamodzielniły i już od dawna sprawnie potrafią się podłączyć do platformy, korzystać z białej tablicy czy dzielić się pulpitem czy! Brawo Wy 😊!!!

See you next time!!
Miss Maya