Pomoc dla powodzian w SP15

Wczoraj, tj. 03.10.2024 r., zakończyliśmy w szkole akcję pomocową dla Powodzian.

Dziękujemy za Państwa odzew. Przekazujemy uśmiechy osób, które otrzymały wsparcie. Przekazujemy ogromne „dziękujemy” mimo, że w ich oczach było widać smutek, zmęczenie, czasem rezygnację i morze potrzeb. Przekazujemy podziękowania osobiste i telefoniczne. Wsparliśmy wspólnie rodziny z Marciszowa, Rybnicy, Łomnicy, Jeleniej Góry, osoby samotnie mieszkające, czy nieuleczalnie chore, dzieci z Domu Dziecka . Jesteśmy dumni po raz kolejny z gestu dobroci naszej Społeczności Szkolnej.

Nie byliśmy sami do akcji przyłączyło się również Stowarzyszenie Regionu Cigacice, mieszkańcy Bursy Potok. Zapewniamy, że zanim przekazywaliśmy nasze wsparcie sprawdzaliśmy , czy faktycznie była taka potrzeba . Wiemy również, że Państwa pomoc płynie nadal do wielu ludzi z głębi serca. Wiemy, że wśród naszej Społeczności Szkolnej są Anioły , które pomagają na wiele sposobów Powodzianom .

Bądźmy jak rzeka, potoki dobroci.

Dziękujemy 🙂