Uwaga! Konkurs!

Pani Marta Pochłód, nauczyciel biologii, organizuje konkurs na model mikroskopu optycznego.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO NA „MODEL MIKROSKOPU OPTYCZNEGO”

PRZEPISY OGÓLNE

1. Organizatorem szkolnego konkursu biologicznego jest Szkoła Podstawowa nr 15 w Jeleniej Górze.
2. Udział w konkursie jest dobrowolny.
3. Cele konkursu:
a) rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania biologią
b) promowanie walorów biologicznych
c) rozwijanie zdolności artystycznych.
4. Przedmiotem konkursu nie mogą być przedmioty zakupione.

Model należy wykonać samodzielnie. Model musi być pracą autorską. Wyklucza się prace tworzone wspólnie (współautorstwo). Model oznacza odwzorowanie w pewnej skali większego obiektu (nie ma ustalonej skali). W modelu mikroskopu optycznego należy wymienić elementy budowy (bez opisu).

Praca nie może być narysowana na kartce!!! Taka praca to nie jest model!

PRZYJMOWANIE PRAC

1. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę (model).
2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze z klas 5-8.
3. Terminarz:
* przyjmowanie prac do 25.10.2024r.
4. Pracę należy podpisać z tyły: imię, nazwisko, klasa.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikowania prac niespełniających wymienionych wyżej wymogów.
6. Prace można przynosić do p. Marty Pochłód (nauczyciel biologii) lub do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze.