Dyniowy zawrót głowy!

31 października królowa jesiennych ogrodów stała się bohaterką szkolnych korytarzy. Pękate dyniowe brzuchy uśmiechały się do nas przez cały dzień. Wszystko to za sprawą uczniów z klas 1-6 szkoły podstawowej, którzy wraz z rodzicami przygotowali wspaniałe lampiony z dyni, rywalizując o pierwsze miejsce w szkolnym konkursie „The Most Impressive Jack O’Lantern 2017”.

Wszystkie lampiony były bardzo pomysłowe, ale największe wrażenie na jury konkursu wywarła praca Miłosza Oliwy z klasy 3a
Dynia Nietoperz oraz praca Jakuba Kopaczela z klasy 3b – Dynia Pirat. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu zaskakujących pomysłów!

 

Bezpieczny powrót do szkoły - informacje i wytyczne MEN!

Dowiedz się więcej... Pytania i odpowiedzi... Strona MEN...

Zobacz również!

Strona Kuratorium Oświaty we Wrocławiu...
covid-19

PARTNERZY SZKOŁY:

MKS Karkonosze