19.03.2021 r. odbył się organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody XVII Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej klas II – III Szkół Podstawowych pt. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Konkurs zwyczajowo przebiega w trzech etapach, ale ze względu na pandemię, to już kolejny raz ma postać jednego etapu – szkolnego.

W etapie tym mierzyło się z wiedzą przyrodniczo – krajoznawczą 13 uczestników z klas trzecich. Najlepiej poradził sobie Szymon Stefanowicz z klasy 3a, tuż za nim, na drugim miejscu, znalazły się: Anna Jędrzejczyk i Alicja Biały z klasy 3b, trzecie miejsce przypadło Patrycji Gnatowskiej również z klasy 3b. Wszystkim serdecznie gratulujemy!