19 marca klasa 2b uczestniczyła w warsztatach pt. „Ptasie radio”

19 marca klasa 2b uczestniczyła w warsztatach pt. „Ptasie radio”, które odbyły się na terenie Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego w Sobieszowie. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z wieloma gatunkami ptaków żyjących na naszych terenach, mieli okazję posłuchać ich śpiewów oraz poznać o nich ciekawostki. W części drugiej uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych, wcielaliśmy się w role poszczególnych ptaków, na koniec dzieci rozwiązywały quiz, podczas którego ukrytych odpowiedzi poszukiwały wśród gałązek krzewów i drzew.

A wisienką na torcie była wystawa w Pałacu Sobieszów – sami popatrzcie:) Polecamy bardzo odwiedzenie tego miejsca, ogromna skarbnica wiedzy, mega atrakcje dla uczestników w każdym wieku !