3b w „Green Grocer’s”

Hello everybody!

Co się dzieje, kiedy wzrasta nasza pewność siebie? Jesteśmy odważniejsi i chętniej podejmujemy wyzwania wierząc, że sobie poradzimy.
Tak właśnie się stało w 3b, która wczoraj dzielnie kupowała warzywa i owoce w naszym lokalnym warzywniaku (GREEN GROCER’S).

Eryka i Kornelia dzielnie zadawały pytania szefowej sklepu, Pani Magdzie, która sprawnie dała sobie radę komunikując się w języku angielskim, obsługując młode klientki. Dziewczynki wykazały się ogromną pewnością siebie, mówiąc w języku przy innych klientach, którzy z zaciekawieniem je obserwowali. A mnie z boku rozpierała duma!!

Nasze GROCERY SHOPPING udały się rewelacyjnie, nie będą to więc nasze ostatnie zakupy w czasie zajęć Angielskiego w Ruchu. W listopadzie ruszy reszta grup!

See you!
Miss Maja