Certyfikat – 28. Akcja Sprzątanie świata – Polska

Mamy to!!

Otrzymaliśmy właśnie – jeszcze cieplutki certyfikat potwierdzający udział w 28. Akcji Sprzątanie świata – Polska. Dumni jesteśmy, ponieważ certyfikat będzie nam przypominał o wspólnych działaniach w 2021 roku na rzecz naszych najbliższych okolic i ogólnopolskiej lekcji nieśmiecenia. Na pewno hasło tegorocznej Akcji, „Myślę, więc nie śmiecę!” pozostanie z nami na dłużej i będziemy starać się je dalej wspólnie promować w naszych codziennych ekologicznych działaniach.

Niedługo wyniki z całej Polski zostaną podsumowane w oficjalnym raporcie. Już teraz wiadomo, że wspólnie został pobity rekord ostatnich lat w liczbie uczestników i zebranych odpadów!

Wraz z certyfikatem – otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska, oraz do kolejnych wspólnych ekologicznych działań.

Z zielonymi pozdrowieniami!

Koordynator projektu w Szkole – Justyna Kalisz