Dodatkowy angielski Let’s Talk

Hello everyone!

Od paru tygodniu uczymy się za pomocą komputerów i telefonów, co nie oznacza, że siedzimy non stop na krzesłach 😉.

Ćwiczymy po angielsku JOGĘ, a ostatnio dzieciakom zajęć ENGLISH LET’S TALK udało się nauczyć ŻONGLOWAĆ!! Już prawie wszyscy umieją żonglować 2 piłeczkami! Zaczęliśmy cyrkową naukę za pomocą mandarynek, cebul czy zwiniętych skarpetek (sami wiecie jak ciężko teraz zorganizować sobie sprzęt😊). Po 3 lekcjach dzieciaki umieją już nie tylko CIRCLE  ale też ACROSS JUGGLING.

W międzyczasie młodsze grupy tworzą MONSTERS z dziwną ilością brwi, uszu, włosów, rogów i opowiadają o nich. Natomiast starsi uczniowie sprawdzają, jak daleko polecą ich własnoręcznie robione SAMOLOTY.

Klasom V i VI udało się powtórzyć CZAS LAS (Present Simple) i CZAS RYBA (Present Continuous) pomiędzy wszystkimi aktywnościami fizycznymi.

Mimo że dajmy radę ruszać się i uczyć w domach strasznie tęsknimy za normalnymi zajęciami w szkole ☹.

Take care!
Miss Maya