Dzisiaj „Dzień Bezpiecznego Internetu”

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami można zapoznać się na stronie www.saferinternetday.org

Szczegółowe informacje: https://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html

Zastanówmy się co, jak i gdzie udostępniamy oraz czy znasz tak naprawdę swoich wszystkich znajomych na portalach społecznościowych! Poniżej przedstawiamy ciekawe broszury na ten temat! Zamieszczamy również opracowanie skierowane do rodziców, dotyczące tego, jak chronić dziecko w sieci przed niebezpiecznymi treściami!

Więcej znajdziecie na stronie https://www.saferinternet.pl/materialy-edukacyjne.html! Zapraszamy do zapoznania się i korzystania z powyższych materiałów!

Bądźmy bezpieczni w sieci!

Zastanów się zanim udostępnisz

ulotka-zastanow_sie_zanim_udostepnisz-FDDS-12042017

Czy znasz swoich znajomych?

do_the_check-broszura

Chroń swoje dziecko

chron-dziecko-w-sieci