Ferie już dawno za nami! Dzieciaki ANGIELSKIEGO LET’S TALK bez problemu wdrożyły się po tygodniowej przerwie :)

Kto by pomyślał, że jeszcze w piątek bawiliśmy się w śniegu, a w tym tygodniu już czuć wiosnę?! I o tym właśnie ostatnio rozmawiamy – co ciekawego lubimy robić w razie zmiennej pogody. Starsze klasy wchodzą w szczegóły, dodając też, czego lubić nie lubią. Przypomnieliśmy sobie także, jak nazywają się miesiące i kiedy są nasze urodziny.

Klasa 5s6b weszła na zupełnie nowy poziom – nastolatki zaczęły samodzielnie prowadzić zabawy, a co za tym idzie opisywać je po angielsku! Możecie sobie wyobrazić, jak trudne jest to zadanie! Brawo 5s6b😊!!!

Wszystkie grupy są mocno rozkręcone, zaczęliśmy więc używać więcej technologii na zajęciach. Ostatnio poznajemy program QUIZLET i dzięki niemu powtarzamy nowe zwroty na fiszkach online oraz gramy w quizy. Wkrótce starsze klasy (za pozwoleniem rodziców) będą mogły samodzielnie tworzyć quizy oraz grać grupowo.

See you later (alligators)!
Miss Maja