„Hej kolęda, kolęda…”

foto: https://portalik24.pl/images/szkola/2018/wojcieszyce_koledy/P1000201.jpg

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych najmłodszych uczennic. W IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 19.12.2018r. w Wojcieszycach, Maja Korczyńska z klasy 1a swoim wykonaniem pastorałki  pt. „Za kominem  świerszczyk spał”  urzekła  jury i zajęła pierwsze miejsce w kategorii  soliści klasy  I-III.  Wyróżnienie za „Pastorałkę od serca do ucha” przyznano Kindze Gąsiorek z klasy 2a. Izabela Hassaniyeh z klasy 1b zaprezentowała pastorałkę „Bosy pastuszek”.

W kategorii zespoły klasy I-III nasz zespół w składzie: Izabela Hassaniyeh (1b), Kinga Gąsiorek (2a), Kaja Jugo, Maja Korczyńska, Maja Gąsiorek, Klaudia Watkowska (1a)  radosnym śpiewem pastorałki pt. „Skrzypi wóz” podbił serca jury i również zajął pierwsze miejsce.

Więcej o konkursie, czytaj: TUTAJ

Gratulujemy sukcesów!