Informacje przed zajęciami z języka angielskiego LET’s TALK

Drodzy Rodzice klas pierwszych!

CO TO LET’S TALK?

To zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego skoncentrowane na nauce mówienia. Polegają na zdobywaniu praktycznych umiejętności językowych podczas gier i zabaw ruchowych oraz umysłowych.
Lekcje są prowadzone według wytycznych przeciwepidemicznych, które obowiązują w SP15.

ILE ZAJĘCIA TWAJĄ?

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 min. Pierwsza połowa zajęć odbywa się w klasie 213 a, gdzie uczymy się praktycznych wyrażeń (wyjście do toalety, po wodę, rozmowy o ulubionym jedzeniu, kupowanie przysmaków, zabawy po angielsku itd.). Drugą część prowadzę na boisku szkolnym, gdzie gramy i bawimy się, mówiąc jedynie w języku angielskim.

GDZIE?

Pierwsze zajęcia odbędą się w sali 213a. Młodsze dzieci nie muszą tej informacji pamiętać, gdyż za każdym razem będę po nie przychodzić do świetlicy.


SPRZĘT?

Klasy pierwsze na początku nie będą korzystać z zeszytów, potrzebny jest jedynie wygodny ubiór czyli sportowe buty do biegania na zewnątrz i wygodne spodnie (czyli nie jeansy czy buty typu baletki). Każde dziecko powinno mieć butelkę wody.


KIEDY?

Grafik będzie gotowy w tym tygodniu. Pierwsze 2 tygodnie będą czasem, kiedy będziemy się poznawać oraz dopasowywać najdogodniejsze terminy zajęć. Proszę więc o wyrozumiałość, gdyż godziny zajęć mogą ulec zmianie.😊


PŁATNOŚCI?

Informację o płatnościach  – kwota oraz numer konta będę przesyłać Państwu na Waszego maila. Opłatę należy wykonać do 10 dnia miesiąca na wskazane konto. Konto zawarte jest również w Umowie (załącznik 1).

CO TO CLASS DOJO? To motywacyjny program dla szkół https://www.classdojo.com/pl-pl/. Pracowałam na nim w podstawowej szkole w  Australii. Angażuje dzieciaki do pozytywnych zachowań i w łatwy sposób umożliwia komunikację z Wami, rodzicami. Bardzo zachęcam do jego aktywacji, kiedy już zajęcia się rozkręcą (załącznik 4). Wszelkie instrukcje prześlę w kolejnym mailu.


Proszę dzwonić lub pisać w razie jakichkolwiek pytań.

Pozdrawiam serdecznie,

Maja Matusz
Angielski w Ruchu LET’S TALK