Jeleniogórskie szkoły dla Ukrainy

SP15 bierze udział w zbiórce – JELENIOGÓRSKIE SZKOŁY DLA UKRAINY. Pomoc kierujemy zarówno do osób poszkodowanych i znajdujących się na terenie Ukrainy, jak również dla uchodźców , którzy zostaną objęci opieką przez Miasto Jelenia Góra.

Codziennie Nasza szkoła będzie przyjmowała artykuły i środki pomocy. Koordynatorem akcji w Naszej szkole jest Pani Dorota Skowron i Kasia Majda. Wszystkie artykuły prosimy dostarczać do biblioteki szkolnej lub do kantorka nauczycieli wychowania fizycznego.

Potrzebne artykuły:
👉 wszelkie środki opatrunkowe, dezynfekujące rękawiczki, strzykawki, igły, zestawy do wlewów dożylnych, gazy, środki przeciwbólowe, bandaże
👉 maty do spania, śpiwory, koce
👉 jedzenie dla dzieci
👉 produkty do higieny osobistej
👉 składane łóżka
👉 ubrania dziecięce
👉 łóżeczka i kojce dla dzieci

Liczymy na Wasze ❤️❤️❤️
Pozdrawiamy K. Majda i D. Skowron.