Kiermasz bożonarodzeniowy

Na kiermasz bożonarodzeniowy czekamy każdego roku wszyscy! Przygotowania zaczynają się już dużo wcześniej, by w wyznaczonym dniu wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Nie inaczej było w tym roku! Na stoiskach pojawiły się słodkości: pierniki, serniki, babeczki, galeretki, jabłeczniki, orzechowce. Były też „konkrety”: bigos, pierogi, barszcz, tosty, krokiety czy pajda chleba ze smalcem.

Nie brakowało przepięknych ozdób wykonanych przez dzieci i ich rodziców. Można było kupić kartki świąteczne, stroiki, świeczniki, ozdoby wykonane na szydełku.

Nastroje dopisywały, klimat świąteczny unosił się w powietrzu. Był czas na rozmowy, na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, oglądanie występów młodych artystów oraz podziwianie teatru cieni.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, dziadkom za zaangażowanie, za poświęcony czas i liczne przybycie. To dzięki obecności państwa i państwa dzieci ten wieczór był tak wyjątkowy!