Kiermasz Bożonarodzeniowy

16 grudnia na trasach biegowych Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie po 2 letniej przerwie ponownie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. W pięknej śnieżnobiałej scenerii przy lekkim mrozie i padającym śniegu odbyły się występy laureatów i uczestników szkolnego konkursu kolęd i pastorałek. W świąteczny nastrój wprowadził nas piękny spektakl taneczno-muzyczny przygotowany przez kółko teatralne pod kierunkiem Pani Lucyny Górawskiej i Pani Soni Furtak.

Podczas kiermaszu można było zakupić przepyszne ciasta, ciasteczka, barszczyk, bigos, pierogi, krokiety oraz piękne stroiki i ozdoby świąteczne. Chętni mogli uczestniczyć w świątecznych biegach na nartach, warsztatach plastycznych czy pojeździć konno. Komu było zimno to mógł ogrzać się przy ognisku. To były dwie magiczne godziny wprowadzające nas w piękny, świąteczny nastrój.

    Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się przy organizacji kiermaszu: uczniom za piękne występy i ozdoby do sprzedaży, rodzicom za przygotowanie pysznych dań i pięknych ozdób oraz sprzedaż wyrobów, nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę włożoną podczas kiermaszu, Radzie Rodziców za przekazanie funduszy na organizację.

W imieniu Zespołu Promocji:
Zdzisława Kościukiewicz-Pilarek