Kółko teatralne „Pacynka” przygotowało w tym roku spektakl pt: „Calineczka”

Kółko teatralne „Pacynka” przygotowało w tym roku spektakl pt: „Calineczka”. To pełna humoru i zwrotów akcji sztuka o przygodach małej Calineczki, jej małych kłopotach i wielkich marzeniach, trudnych do spełnienia. Opowieść o poszukiwaniu szczęścia, sile przyjaźni i miłości, która nie zawsze jest odwzajemniona. Opowieść wzbogacona była o tańce z wachlarzami, parasolami imitujacymi meduzy czy płatkami kwiatów, z których wyrosła mała bohaterka. Premiera odbyła się w ZPP-CWU w Jeleniej Górze, a kolejne odsłony miały miejsce w naszej szkole .

Opiekunką i dobrym duchem kółka teatralnego jest pani Lucyna Górawska!

Gratulujemy młodym aktorom i dziękujemy pani Lucynie!

Fotorelacja: https://www.facebook.com/sp15sobieszow/