Konkurs z okazji „Święta Dyni”

Wszystkie klasy SP nr 15 w Jeleniej Górze wzięły udział w konkursie „Święto Dyni”. Celem konkursu było udekorowanie klasy poprzez uczniów w tematyce związanej z dynią. Uczniowie kreatywnie ozdabiali wnętrza swoich sal klasowych , jak i drzwi.  Na stołach pojawiły się również własnoręcznie robione przez uczniów dynie, które cieszyły się bardzo dużą różnorodnością. Wśród klas 1-3 i 4-8 komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

Klasy 1-3:

1 miejsce – klasa  I a

2 miejsce – klasa II b

3 miejsce egzekwo – klasa II a i klasa III b

Klasy 4-8:

1 miejsce – klasa  IV b

2 miejsce – klasa  IV a

3 miejsce egzekwo – klasa  VII a i klasa  VII s

Laureaci otrzymali dyplomy oraz słodkości!

Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i kreatywne pomysły!

Sami zobaczcie efekty:

Opiekunki samorządu  uczniowskiego:

p. Kasia, p. Sara i p. Marta