LEON dla uczniów klas 1-3

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KL. 1-3 DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WIOSENNEJ SESJI KONKURSU LEON Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 🙂

Konkurs przedmiotowy Leon z języka angielskiego ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych i przedmiotowych posiadanych przez uczniów. Jest to konkurs bez eliminacji wewnątrzszkolnych, który umożliwia sprawdzenie wiedzy każdego chętnego ucznia, bez względu na jego dotychczasowe wyniki w nauce.

Zakres testu dostosowany jest do norm programowych realizowanych w szkołach. Konkurs z języka angielskiego dla szkół podstawowych ma formę testu składającego się z zadań zamkniętych i otwartych. W każdym pytaniu może być jedna, dwie lub więcej poprawnych odpowiedzi.

Czas trwania konkursu wynosi 45 minut.


Czy udział w konkursie jest płatny?
Tak. Każdy uczestnik uiszcza opłatę w wysokości 10 zł. Jest to kwota, którą organizatorzy konkursu przeznaczają na nagrody książkowe, podziękowania, dyplomy laureatów ale także dyplomy dla każdego uczestnika.


Psssst!
Przykładowe testy oraz szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie: https://www.leon-konkursy.pl/angielski

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do p. Agaty Kawy
lub p. Magdaleny Cierpka do dnia 11.03.2021!