Nasi uczniowie na Pucharze Polski na Nartorolkach

Uczennice i uczniowie klas sportowych naszej szkoły wystartowali 09-10.09.2023 w Pucharze Polski na Nartorolkach. Pierwszego dnia zawody odbyły się na trasach DCS w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach techniką dowolną, a w niedzielę na drodze z Podzamcza do Zachełmia techniką klasyczną.

Kuba Matusz zdobył dwa brązowe medale , Krzesimir Górski był 2 razy czwarty.

W kategorii dziewczynek starszych Emilka Rutecka była dwa razy czwarta, Iza Hassaniyeh pierwszego dnia 5, Kaja Jugo 5 i 6, Mają Gąsiorek 6 , Lena Wądołowska 7, Maja Korczyńska 8.

Zawody były realizowane przez DZN ze wsparciem Urzędu Miasta Jelenia Góra i zaprzyjaźnionych sponsorów. Był to start na nartorolkach przywiezionych przez ekipę PZN.

Wśród startujących w kategoriach starszych startowali nasi absolwenci Adrian Kochman i Michał Skowron.

Gratulujemy wszystkim pięknej sportowej rywalizacji !!!