PE on-line World Record – ustanawiamy rekord świata w zajęciach WF-u on-line!

Nie zwalniamy tempa! Cały czas działamy, aby dzieci i dorośli dzielnie stawiali czoła Bezruchowi w swoich domach.

W związku z tym wychodzimy z inicjatywą wydarzenia – Ustanowienie rekordu świata we WF-ie on-line, przez które chcemy dotrzeć do ludzi na całym świecie i zmotywować ich do ruchu. Chcemy też pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by być aktywnym w domach, wyzwolić wspólnie trochę szczęścia i energii, dobrze się przy tym bawiąc.

W pierwszej kolejności, do udziału w wydarzeniu zapraszamy właśnie Was – osoby, które walczą z Bezruchem razem z nami już od dłuższego czasu i podzielają naszą pasję do aktywności fizycznej.

Dołączcie do wydarzenia i bądźcie z nami 22 kwietnia o 14:30! Podzielcie się też informacją z innymi uczniami, szkołami. Zaproście Wasze rodziny, znajomych (tych bliższych i dalszych :)), kolegów z pracy, sąsiadów… 🙂 Niech uzbiera się nas jak najwięcej i ustanówmy wspólnie światowy rekord! 🙂

P.S. Pamiętajcie też o polubieniu naszego nowego FanPage’a na Facebook’u! 🙂

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1080597062310488/

Link do Fanpage’a: https://www.facebook.com/Vision4Sport.community/?modal=admin_todo_tour

Z aktywnymi pozdrowieniami,
Zespół Aktywnych Szkół MultiSport