Piknik Sportowy 2019

8.06.2019r na Trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej odbył się Piknik Sportowy zorganizowany przez nauczycieli, pracowników i Radę Rodziców naszej szkoły. Na samym początku zaprezentował się szkolny zespół taneczny, przygotowany przez Pana Krzysztofa Cieślaka.

Po pokazie wystąpiły uczennice klasy 4, które same przygotowały swój układ taneczny. Podczas Pikniku Sportowego  odbył się zjazd z platformy saneczkowej, konkurs plastyczny „Ruch to zdrowie”, zabawa z wodnymi balonami, rzut do celu, malowanie twarzy, tatuaże, warsztaty plastyczne, zawody na hulajnogach, zabawy z harcerzami.

Galeria zdjęć, kliknij w poniższą fotografię:

Dla najmłodszych uczestników przygotowany był kącik malucha oraz trampolina.  Straż Miejska przyjechała do nas z gokartami, Policja znakowała rowery ,a Straż Pożarna  zaprezentowała samochód do wypadków.

Dla dzieci przygotowane były pyszne kiełbaski z grilla ufundowane przez Radę Rodziców oraz darmowy popcorn, który ufundowała firma BOX 3 – telewizja, telefon, Internet. Każy zawodnik na mecie otrzymał wodę mineralną ufundowaną przez Bar TRAMP oraz ciastka ufundowane przez Hotel Gołębiewski. 

Na koniec imprezy, po dekoracji medalowej odbyło się losowanie nagród. Nagrody rozlosowane zostały wśród zawodników. Każdy zawodnik, który dotrwał do końca pikniku wylosował nagrodę.

W tym roku naszymi sponsorami były następujące firmy: Ekobud Glinica, przetwórstwo warzywno-owocowe Waldemar Trubiłowicz , hurtownia JAG, paliwa Muller, Teatr Animacji, Filharmonia Dolnośląska, Pizza Hut, photograph Anna Mangold, Hotel Gołębiewski, Cieplickie Centrum Rowerowe, Pan Ryszard Osuch, Pani Zofia Czernow Poseł Na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Jelenia Plast, BOX 3 – Telewizja Internet Telefon, Straż Pożarna, Straż Miejska, Policja, Bar Tramp, Wydawnictwo ADREM, Wydawnictwo MAC Edukacja, Pani Justyna Greifenberg, Termy Cieplickie, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 15, Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa, Miasto Jelenia Góra.

Do wszystkich sponsorów kierujemy gorące podziękowania za przekazane fundusze lub nagrody rzeczowe. Bez Państwa pomocy, nie byłoby tylu wspaniałych nagród i uśmiechów na twarzach dzieci.

Zdzisława Kościukiewicz-Pilarek