Runda II Aktywnych Szkół MultiSport

 

 

5 i 6 listopada 2018r. w naszej szkole odbędzie się Runda II Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM). Nasi uczniowie ponownie zmierzą się z wyzwaniami sprawnościowymi EuroFit+ i z Galaktyką Bezruchu!

Już niebawem uczniowie sprawdzą swoje siły w ćwiczeniach sprawnościowych i ostatecznie stawią czoła przybyszom z Galaktyki Bezruchu. Po upływie sześciu miesięcy od Rundy I, zespół ASM wraca do naszej szkoły, by przeprowadzić testy EuroFit+ i porównać pomiary z wcześniejszymi wynikami. Mamy nadzieję, że nasza wzmożona, codzienna aktywność zaowocuje poprawą.

O zwycięstwie w Turnieju zadecyduje największy progres w zakresie wyników EuroFit+ oraz zmian wprowadzonych w szkole.

Trzymajcie za nas kciuki!

Zachęcamy do śledzenia rozgrywek:

Zdzisława Kościukiewicz