Saneckarze na obozie sportowym w Cetniewie

W dniach 13-20.06.2022 r. uczniowie z Naszej szkoły przebywali na obozie saneczkowym w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Jest to Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, w którym trenują sportowcy z różnych dyscyplin sportowych. Podczas naszego obozu mieliśmy okazję spotkać się z lekkoatletą  (rzut młotem) – Wojciechem Nowickim, lekkoatletką (rzut młotem) – Joanną Fiodorow oraz z narciarką alpejską – Maryną Gąsienica-Daniel.

W zgrupowaniu udział wzięli uczniowie klasy 7s:  Zuzanna Jędrzejczyk, Adela Bryszewska, Katarzyna Sasak, Nikola Jaroszyńska, Cyprian Dybalski, Łukasz Karaś i Julia Pieron z klasy 7a  oraz uczniowie klasy 8a: Zuzanna Pieron, Bartosz Dybalski i z klasy 8b –  Jakub Miksiewicz.

Oprócz kształtowania zwinności i sprawności wykorzystując nadmorski teren i piasek na plaży, zawodnicy trenowali na stadionie, hali, basenie i korzystali z kąpieli wodnych 🙂

Poniżej kilka zdjęć z bardzo udanego obozu. Zawodnikom pogoda nad morzem dopisała!

Ze sportowymi pozdrowieniami
Marta Pochłód