Świetlicowa giełda talentów

Zdjęcia, kliknij: TUTAJ

W świetlicy szkolnej zakończyła się giełda talentów. Z trzech grup w eliminacjach wzięło udział 24 uczniów. Świetliczaki zaprezentowały swoje umiejętności w takich kategoriach jak: śpiew, taniec, gra na instrumencie, rysowanie, origami, rozwiązywanie zadań matematycznych, sztuczki magiczne. Uczniowie z łatwością pokazywali swoje „talenty”. Nie obyło się bez śmiechu, gromkich braw i wspaniałego kibicowania.

Jury oceniała i przyznawała punkty od 1 do 5 za efektywność, wkład pracy, wykonanie oraz wykorzystanie podczas występu rekwizytów.

Do półfinału zakwalifikowało się 9 uczniów. Zaprezentowali się w grze na instrumentach, skokach na skakance, tańcu, śpiewie, deklamowaniu wiersza, sztuczkach magicznych. Po gorączkowych ocenach jury w finale :

I miejsce zajęły Olga  i Angelika  z kl. IIIb za grę na klarnecie i flecie

II miejsce zajęła Gabrysia z kl. Ia za piosenkę

III miejsce zajął Aleksander z kl. Ia za taniec

 

Uczniowie otrzymali maskotki oraz słodycze, natomiast pozostali uczestnicy słodycze.

Gratulujemy 🙂

Justyna Kalisz