SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 30 maja 2017 r.

Zapraszamy uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum do wzięcia udziału w SZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który odbędzie się 30 maja 2017 r. (wtorek).

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności czytelniczych w języku angielskim, a także utrwalenie wiadomości z zakresu składni i leksyki, odpowiednio wyznaczonych dla każdego poziomu edukacyjnego. Udział w konkursie polega na głośnym odczytaniu wylosowanego fragmentu tekstu. Oceniana będzie wymowa, intonacja, płynność oraz interpretacja. Uczestnicy będą musieli również odpowiedzieć na pytania dotyczące treści tekstu, a także znajdujących się w nim struktur gramatyczno – leksykalnych. Zainteresowani uczniowie proszeni są o kontakt z  panią M. Cierpka i panią A. Kawą w celu zapoznania się z listą tekstów konkursowych.

Zapisy trwają do dnia 24 maja 2017r. Nie zwlekaj, trzeba działać!