SZKOLNY KONKURS „The Most Impressive Jack O’Lantern 2017”

SZKOLNY KONKURS „The Most Impressive Jack O’Lantern 2017”

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na najbardziej pomysłowy lampion z dyni „The Most Impressive Jack O’Lantern 2017” z okazji Halloween. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem autora prosimy składać w terminie 26 – 30 października 2017 r. w pokoju nauczycielskim. Liczymy na Waszą kreatywność!

„We bought a fat orange pumpkin
The plumpest sort they sell.
We neatly scooped the inside out
And only left the shell.
We carved a funny funny-face
Of silly shape and size,
A pointy nose, a jagged mouth,
And two enormous eyes.
We set it in a window
And we put a candle in,
Then lit it up for all to see
Our Jack O’Lantern grin!”