Uczniowie naszej szkoły biorą udział w CodeWeek

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wydarzeniu zorganizowanym w Szkole Podstawowej Nr 15 w ramach tzw. „Europejskiego Tygodnia Kodowania”. W ramach zajęć informatycznych wykonują zadania i realizują projekty w obszarze: godzina kodowania, realizując proste projekty programistyczne na platformie code.org. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w niniejszym projekcie i z wielkim zaangażowaniem rozwiązują problemy natury informatycznej.

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób 🙂

Więcej o CodeWeek: TUTAJ

 

Relacja fotograficzna, kliknij w poniższe zdjęcie:

 

Koordynator: mgr inż. Rafał Kruczkowski – nauczyciel informatyki