Uwaga! Ważna informacja!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 15 wraz z zespołem nauczycieli wspomagających – wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragną poinformować Szanownych Rodziców o zorganizowaniu cotygodniowych spotkań, których celem jest zarówno planowanie działań na rzecz jeszcze lepszego funkcjonowania dzieci w naszej szkole, jak również udzielanie wsparcia rodzicom poprzez systematyczną wymianę informacji, doświadczeń oraz wskazówek do dalszej pracy na płaszczyźnie
NAUCZYCIEL – RODZIC – NAUCZYCIEL.

Analizując Państwa oczekiwania, wypracujemy na ich podstawie odpowiednie metody działania dla dobra naszych dzieci a wspólne omawianie nurtujących Państwa problemów pozwoli nam na dostosowanie i udzielenie Państwu różnych form wsparcia angażując do współpracy specjalistów zajmujących się zagadnieniami dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Pierwsze spotkanie odbędzie się

dnia 12 lutego 2018r. o godzinie 13:30 w Sali 113

i będzie miało charakter organizacyjny.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

 

 

Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele wspomagający