„Warsztaty zdobienia pierników 2019”

W dniach 17-18 grudnia 2019 w naszej szkole odbyły się warsztaty zdobienia pierników. W zajęciach uczestniczyły przedszkolaki z Przedszkola Nr 11.

Najpierw zmierzyły się z rozwiązywaniem zadań interaktywnych o tematyce świątecznej. Następnie dzieci przystąpiły do dekorowania pierniczków,które specjalnie dla nich upiekły Panie: Marysia Furtak, Agnieszka Zoldi i Zdzisława Kościukiewicz-Pilarek.

Galeria zdjęć, kliknij: TUTAJ

Wszystkie pierniczki zostały pięknie udekorowane. Dzieci były bardzo skupione podczas pracy. Tego dnia ukazało się wiele cukierniczych talentów. Każdy mały cukiernik otrzymał specjalny certyfikat cukiernika. Wszystkie pierniczki zostały pięknie zapakowane przez Panią Marysię i Zdzisię. Następnie dostarczone do przedszkola.

Warsztaty poprowadziła Pani Zdzisława Kościukiewicz Pilarek.
Projekt certyfikatu Małego cukiernika wykonał Pan Rafał Kruczkowski 🙂