Weekend cudów – XIX Finał Szlachetnej Paczki

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki w naszej szkole za nami. W tym roku zostaliśmy Darczyńcami dla Pani Ani – samotnej, schorowanej osoby. Osoby niezwykle skromnej, której potrzeby okazały się także niezwykle skromne.
W 17 paczkach przygotowaliśmy żywność, kosmetyki, artykuły chemiczne. Kupiliśmy wygodne buty.

P. Ania w trakcie rozmowy telefonicznej że mną nie ukrywała wzruszenia, płakała z radości. Prosiła, abym w jej imieniu z całego serca wszystkim osobom gorąco podziękowała oraz życzyła zdrowych świat. Mówiła, że czasem nie miała w domu co zjeść, a teraz zaprosi wszystkich sąsiadów na poczęstunek☺️

Spełniając więc prośbę i życzenie Pani Ani – dziękuję Państwu po raz kolejny za ogromną pomoc, wsparcie, chęci i zaangażowanie w akcję. To jest nasz wspólny sukces.

Dziękuję Rodzicom, uczniom, wszystkim pracownikom szkoły.
Pięknie dziękuję Pani Agnieszce Korczyńskiej za podarowanie sporej ilości artykułów chemicznych. Pani Agnieszce Gułaj za podarowanie środków higienicznych.

Dziękuję Agnieszce Zoldi, Ani Reizer, Marcie Pochłód za ogromną pomoc w pakowaniu prezentów.

Justyna Kalisz