Witamy Państwa ostatni raz w roku szkolnym 2023/2024 z przygodą „Laboratoria Przyszłości”

Podsumowując, dzięki wsparciu, w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, w roku szkolnym 2023/2024  mogliśmy wykorzystywać po raz kolejny nowoczesny sprzęt w realizacji różnego typu wydarzeniach z życia szkoły.

Nie zabrakło oczywiście niezawodnego  sprzętu nagłośnieniowego, który został wykorzystany na imprezie organizowanej przez Naszą szkołę „Piknik Rodzinny”, a także posłużył w przedstawieniu kółka teatralnego „Pacynka” pod przewodnictwem Pani Lucyny Górawskiej w spektaklu pod tytułem „Calineczka” oraz na zakończenie roku szkolnego.

Czekamy z niecierpliwością na nadchodzący nowy rok szkolny aby nadal posługiwać się i czerpać radość z możliwości użytkowania wszystkich sprzętów w ramach Programu „Laboratoria Przyszłości”.